O firmie

Firma DOBRYKOWAL ma wieloletnie doświadczenie w realizacji różnego rodzaju projektów i pomysłów rzemieślniczych. Wytwarzamy jedyne w swoim rodzaju produkty, m.in. płoty, ogrodzenia, bramy, balustrady, meble i elementy ozdobne. Historia naszej firmy rozpoczęła się w roku 1946, kiedy to Mieczysław Grabowski założył własną kuźnię. Oprócz tradycyjnego podkuwania koni, zajmował się także produkcją elementów budowlanych i różnorodnych narzędzi rolniczych. W latach sześćdziesiątych kuźnię przejął syn Mieczysława – Andrzej. To właśnie on wpadł na pomysł, aby rozpocząć produkcję kutych ogrodzeń. Wraz z żoną Olgą kontynował prowadzenie rodzinnego biznesu, współpracując z coraz to kolejnymi biurami i realizując coraz więcej projektów. W minionej dekadzie do firmy dołączył syn Andrzeja i Olgi – Jacek, wniósł do produkcji wiele świeżości, nowinek technologicznych oraz oryginalnych pomysłów. Rozpoczął projektowanie przedmiotów dekoracyjnych, mebli i bram.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych maszyn możliwy był ogromny rozwój przedsiębiorstwa oraz poszerzenie działalności. Dziś możemy poszczycić się ogromną fantazją w projektowaniu kutych przedmiotów. Jesteśmy profesjonalistami w każdym calu, a wszystkie oferowane przez nas usługi wykonujemy na najwyższym poziomie. Zdobywana przez wiele lat wiedza pozwala nam obecnie sprostać praktycznie wszystkim prośbom klientów. Zanim przystąpimy do realizacji zlecenia dokładnie omawiamy wszystkie plany z kontrahentem. W ten sposób mamy pewność, że unikniemy jakichkolwiek pomyłek i całkowicie spełnimy oczekiwania danej osoby.

Najczęściej działamy na terenie województwa wielkopolskiego, jednak równie chętnie realizujemy zlecenia z innych województw naszego kraju. Nasi klienci pochodzą głównie z Poznania, Słupcy, Wrześni, Kostrzyna, Siekierek, Pleszewa, Jarocina, Środy Wielkopolskiej, Kalisza i innych okolicznych miejscowości. Firma DOBRYKOWAL została doceniona także poza granicami naszego kraju – realizowaliśmy zlecenia dla klientów z Niemiec, Francji, Belgii, Holandii, Szwecji, Anglii i Ukrainy.

Firma aktualnie rozpoczęła masową produkcję szaf garażowych.